Kontakta Oss

Ta direktkontakt eller ring vår växel på 08 - 440 92 00

Allmänna frågor: info@blixten.se
Biljettfrågor: biljett@blixten.se
Obs! Ingen bokning sker via oss. Köplänkar finns på respektive artistsida. Om du har frågor gällande din bokning eller biljett, hänvisar vi dig till den leverantör du köpt biljetterna av (exempelvis BiljettforumTicketmaster, Tickster, AXS). Tänk på att aldrig köpa biljetter i andra hand! Använd alltid köplänken som finns här på vår hemsida.
Press: press@blixten.se
Pressbilder: Klicka här

Besöksadress: Blixten & Co, Torsgatan 19, 113 21 Stockholm
Postadress: Blixten & Co, Box 6056, 102 31 Stockholm

Samarbetspartners & försäljning

My Bergman

Säljare - Klubb/Arrangör

My Bergman

my.bergman@blixten.se

076-0076122

Torbjörn Smedhag

Säljare - Företagsevenemang

Torbjörn Smedhag

torbjorn.smedhag@blixten.se

08 440 92 24

Christian "Crippe" Määttä

Säljare - Klubb/Arrangör

Christian "Crippe" Määttä

Christian.maatta@blixten.se

08-440 92 20

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

08 440 92 00

Niklas Brosjö

Partneransvarig

Niklas Brosjö

niklas.brosjo@blixten.se

08 440 92 00

Innehåll

Leif Blixten Henriksson

Producent & agent

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

08 440 92 02

Pernilla Thagaard

Producent

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

070-910 47 10

Jonas Kahnlund

Producent

Jonas Kahnlund

jonas.kahnlund@blixten.se

0708 80 84 87

My Bergman

Agent

My Bergman

my.bergman@blixten.se

076-0076122

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

08 440 92 04

Emil Rossling Larsson

Agent

Emil Rossling Larsson

emil.rossling.larsson@blixten.se

08 440 92 09

Produktion

Tine Wallén

Projektledare

Tine Wallén

tine.wallen@blixten.se

08 440 92 19

Unn Rudolfsson

Projektledare

Unn Rudolfsson

unn.rudolfsson@blixten.se

08 440 92 00

Linda Stålnacke

Projektledare

Linda Stålnacke

linda.stalnacke@blixten.se

08 440 92 18

Pernilla Thagaard

Projektledare

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

08 440 92 23

Anna Berglund

Projektledare

Anna Berglund

anna.berglund@blixten.se

08 440 92 11

Micke Lindström

Produktionsansvarig

Micke Lindström

mikael.lindstrom@blixten.se

0707 18 59 19

Emma Karinsdotter

Projektledare (Tjänstledig)

Emma Karinsdotter

info@blixten.se

08 440 92 00

Försäljning & marknadsföring

Malin Hådell

Digital försäljningschef

Malin Hådell

malin.hadell@blixten.se

08 440 92 00

Vera Tjärnå

Projektledare - Marknad

Vera Tjärnå

vera.tjarna@blixten.se

08 440 92 22

Unn Warlenius

Marknadskoordinator

Unn Warlenius

unn.warlenius@blixten.se

08-440 92 00

Stephanie Biérke

Ansvarig sociala medier

Stephanie Biérke

stephanie.bierke@blixten.se

08 440 92 00

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se

070 697 39 59

Emma Olsson

Grafisk formgivare

Emma Olsson

emma.olsson@blixten.se

073-99 37 499

Karin Westman

Biljettansvarig

Karin Westman

karin.westman@blixten.se

076-840 40 69

Christian Green

Biljettansvarig

Christian Green

christian.green@blixten.se

070-530 99 88

Daniel Osowski

Grafisk Formgivare (Föräldraledig)

Daniel Osowski

daniel.osowski@blixten.se

08 440 92 12

Elin Bolmstrand

Projektledare - Marknad (Föräldraledig)

Elin Bolmstrand

elin.bolmstrand@blixten.se

08-440 92 98

Ekonomi & Administration

Mia Persson

Redovisningsansvarig

Mia Persson

mia.persson@blixten.se

08 440 92 10

Victoria Norberg

Ekonom

Victoria Norberg

victoria.norberg@blixten.se

08 440 92 16

Tina Söderberg

Receptionist/Kontorsstöd

Tina Söderberg

Tina.soderberg@blixten.se

08 440 92 00

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

08 440 92 07

Ledning

Leif Blixten Henriksson

VD

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

08 440 92 02

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

08 440 92 07

Lovisa Delehag

Operativ Chef

Lovisa Delehag

lovisa.delehag@blixten.se

08 440 92 08

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

08-440 92 04

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

08 440 92 00

Malin Hådell

Digital försäljningschef

Malin Hådell

malin.hadell@blixten.se

08 440 92 00

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se

070 697 39 59